Nieobecność dyrektora.

W odpowiedzi na liczne zapytania i wątpliwości dotyczące nieobecności dyrektora placówki, poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie placówki.

 

Dyrektor przedszkola Publicznego Bajkowy Las w Lesznie Pani Mirela Kozyra przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jak każdy z nas ma do tego prawo jednak kierowanie działalnością placówki to podstawowa kompetencja i obowiązek dyrektora. Wynika on z art. 68 ust. 1 ustawy – Prawo oświatowe. W związku z tym, na czas nieobecności Pani Mirelli Kozyra, obowiązki i kompetencje dyrektora przedszkola przejmuje pani Renata Bukiewicz.

Jest ona do Państwa dyspozycji w każdy wtorek i czwartek od 7:30 do 12:30 po wcześniejszym umówieniu. Dodatkowo mogą Państwo kontaktować się z PO. Dyrektorem Panią Renatą Bukiewicz drogą mailową na adres dyrektorbajkowylas@gmail.com.

Jednocześnie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na Facebooku. Zachęcamy również do chwalenia się poczynaniami waszych pociech, atrakcji przygotowanych przez przedszkole oraz oddaną pracą naszych cudownych pracowników. Uważamy, że warto doceniać ich oddanie, serdeczność i wkład w wychowanie Państwa dzieci.