WAŻNE – Kontakt z Rodzicami

W związku z wieloma sugestiami od Państwa o utrudnionym kontakcie z nauczycielem a co za tym idzie ograniczonej informacji: co dzieje się na zajęciach, czego się uczymy, co przynieść, informujemy że udostępniamy „tablicę informacyjną” dla poszczególnych grup na naszej stronie internetowej w zakładce: GALERIA/GALERIA GRUP/ … WYBRANA GRUPA. Tablice chronione są hasłem które otrzymaliście na początku rok (hasła dostępne są również u wychowawcy).

Wiemy że są grupy posiadające indywidualne konta na Facebooku, niestety nie każdy z Państwa ma konto na portalu społecznościowym a co za tym idzie zostaje niejako wykluczony z życia grupy, często też dzieci z przedszkola odbierane są przez ciocie czy dziadków, którzy nie zawsze przekażą informację rodzicowi.

Chcemy ułatwić Państwu przygotowanie dzieci do przedszkola a wychowawcom organizację już ciężkiej pracy w okresie pandemii za co im serdecznie dziękujemy.

Prosimy tą formę komunikacji potraktować jak gazetkę w szatni z którą jako Rodzic mieliście obowiązek zapoznawania się.

Informujemy również, że jeżeli odczuwają Państwo potrzebę indywidualnej konsultacji z nauczycielem istnieje taka możliwość, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzania naszej strony gdzie w najbliższym czasie udostępnione zostaną informacje o zbliżających się atrakcjach, pamiętajmy jednak że do przedszkola przyprowadzane są dzieci wyłącznie zdrowe. W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i pracowników, dzieci z objawami chorobowymi będą odsyłane do domu.

http://przedszkole-bajkowylas.pl/kategoria/galeria-grup/